Vedu kurzy jógy v Praze pro všechny, kterým na sobě záleží

JÓGA PRO RADOST

ČTVRTEK 18:30 – 19:45
(8. března začínáme)

PROSTOR 8

JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY

NEDĚLE 19:30 – 20:30

JÓGA STUDIO KRYMSKÁ

Moje cesta k józe

Jsem holka od počítačů. No vlastně teď už jen tak napůl. Vybudovala jsem pár internetových projektů jako jsou třeba Psaní Hravě.cz, Nomadka.cz anebo Kšandylindy.cz. Sedavá práce za počítačem je (byl) můj denní chleba. Tušila jsem, že pokud to takto půjde dál, tak můžu zůstat “přilepená“ k počítači, dokud to prostě nedopadne možná špatně. Cítila jsem, jak mi chabne tělo, kazí se zrak, zíráním do obrazovky. Cítila jsem, že potřebuji změnu. I díky kurzům grafiky, které jsem vedla přes Naučmese.cz, jsem si uvědomila, že mě baví práce s lidmi. Potřebovala jsem najít rovnováhu v mé práci s počítačem a práci s lidmi, fyzicky, offline.
…a pak přišel nápad s jógou…
Jóga si mě našla tak nějak sama. Cesta trvala poměrně dlouho. Ze začátku jsem navštívila pár lekcí, na doporučení kamarádů či přítele. Po prvních lekcích jsem byla dost zničená a netoužila jsem se k józe vrátit.
Chtělo to čas.
Jóga se ke mně vrátila znovu a naprosto mě před asi 3 lety pohltila. Začala jsem se jí intenzivně věnovat.
S láskou jsem navštěvovala nejrůznější jógové semináře a lekce v Praze, Brně, ale i na Bali, Thajsku či Kanárských ostrovech. 
V červnu jsem začala v Brně studovat kurz na instruktora jógy od Power Yoga Academy. V srpnu 2017 jsem kurz úspěšně absolvovala po náročných 150 hodinách. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací a zažila nejintenzivnější jógové cvičení v mém životě.
V létě jsem začala organizovat jógu v parku, v Brně, Lužánkách, pod širým nebem. Zájem od lidí mě více než mile překvapil, doslova nadchnul. Na první lekci mi dorazilo přes 20 lidí. Tento zájem, kterého si moc vážím, mě inspiroval k pokračování v učitelství a předávání tak svých dovedností dál.
Jóga není jen cvičení, je to umění být pozorní, vnímavý sami k sobě. Jóga propojuje 3 oblasti našeho těla – dech, tělo a mysl. Jóga mě dokáže zklidnit, uvolnit a posílit zároveň. Nikdy jsem nenarazila na něco tak silného jako jóga je. Proto jsem moc vděčná,  že se jí můžu věnovat a předávat své znalosti dále.
Cítím se tedy, že se mi radikálně vyvážil život, life-balance. Potkávám se s lidmi, učím jógu a dále rozvíjím své podnikatelské, internetové projekty. A kdo ví, kam mě život zanese za pár let? Já se nechám překvapit a udělám všechno proto, aby to bylo takové jaké chci. 😃

Zajímá vás cokoliv? Napište mi!

14 + 5 =